Skip to content

desaťkrát

Máš v sebe volanie vytvoriť niečo, čo ti bude dávať zmysel? Spoj sa sama so sebou a nájdi svoju autentickú cestu sebavedomého podnikania.  

Pokiaľ si ako moje klientky, tak snívaš o tom, že budeš zarábať tým, čo ťa baví a čo ti dáva zmysel. Zistila som, že ženám bráni v úspešnom plnení tohto sna nedostatok sebadôvery a chýbajúca podpora okolia.

Preto vznikol tento program.

Predstav si svoj život, kedy:

 • Vieš, čo v živote chceš a vedme si to tvoríš
 • Realizuješ sa (aj mimo rodinu a materstvo)
 • Dokážeš sa ľahko rozhodovať nasledovaním svojej intuície
 • Našla si svoju cestu a podnikáš vlastným autentickým spôsobom
 • Poznáš svoje dary a sebavedome ich ponúkaš svetu
 • Máš nástroje na prekonávanie strachu a obmedzujúcich presvedčení
 • Používaš techniku láskyplného predaja, takže si vždy v súlade so svojou pravdou
 • Rozumieš si a prijímaš samú seba takú, aká si
 • Máš svoj úzky kruh podobne naladených kamarátok a ich plnú podporu

…presne to prináša program DESAŤKRÁT – vedená desaťtýždňová cesta v kruhu žien

Rozhodla som sa spojiť niekoľko žien, ktoré riešia podobné témy ako ty, aby ste sa mohli navzájom obohatiť a podporiť na svojej ceste za úspechom.

Pracujem so ženami, ktoré sú na začiatku svojej podnikateľskej dráhy alebo o nej ešte iba uvažujú. Pretože som vypozorovala, že opakujúcim sa činiteľom je sebaistota, bude nás táto téma sprevádzať počas celej cesty a postaví základy tvojej transformácie na sebavedomú ženu, ktorá s ľahkosťou ponúka svoje dary svetu a dovoľuje si za ne prijímať peniaze.

Poď nájsť svoju autentickú cestu podnikaním a životom.

Program “DESAŤKRÁT” obsahuje:

 • 10 skupinových online hovorov (cca 90 min.) – koučovanie a mentoring v malej skupine žien

 • 10 videolekcií k aktuálnej téme – nástroje, techniky a cvičenia (práca s mysľou, strachom, budovanie sebavedomia, rozhodovanie, marketing a láskyplný predaj + podľa toho, aká téma sa v skupine objaví

 • Jedno individuálne (1:1) koučovacie sedenie 

 • Uzatvorená skupina na Facebooku

 • Moja osobná podpora v priebehu trvania kurzu – koučovanie a konzultácie prostredníctvom chatu, videolekcie na mieru, odpovede na tvoje otázky
Po koučinku jsem nabyla mnohem větší vnitřní sílu a energii posouvat své sny dál. Díky Martě jsem sama v sobě našla jakýsi návod na to, jak se přiblížit tomu, co mě jako osobnost naplňuje. Uvědomila jsem si své strašáky někde vzadu ve své mysli, o kterých ač vím, nikdy jsem na nich nijak nepracovala.
Určitě můžu doporučit každému, kdo stojí před jakoukoliv životní situací, která vyžaduje rozhodnutí. Rady a myšlenky, které mi Marta sdělila, budou mým průvodcem i do budoucna. Cítím více volnosti, sebevědomí a motivaci.
Markéta Vitásková

Kto ťa povedie:

Ahoj, volám sa Marta Štolfová a teší ma, že si tu. Od roku 2018 som spolupracovala asi so stovkov klientov hlavne v rámci hľadania životného poslania – vlastnej životnej cesty. 

Vnášam zmysel do života žien tým, že spájam ich vášeň s podnikateľským nápadom. 

Verím, že dosiahnutie mierumilovnejšieho sveta stojí na tom, že ženy vezmú do rúk svoju silu, postavia sa samy za seba a prevezmú časť iniciatívy, ktorá určuje chod ľudstva. Preto mi moja práca dáva zmysel.

Čo hovoria klientky:

Marta mi pomohla napojit se na sebe samotnou a dodala odvahu jít do nepříjemné situace, kterou jsem potřebovala absolvovat pro dosažení svého cíle. Děkuju. Děkuju za dodání odvahy!
Andrea Chmielová
Marta koučuje s přirozenosti sobě vlastní. Umí se na druhého hluboce naladit. Vede jej k vlastním odpovědím, které osvobozují a ukazují potenciál situace. Ze setkání s ní vždy odcházím s uklizenou hlavou a radostí v srdci.
Adéla Dragounová

Je tento program pre teba?

Po vyplnení prihlášky si spolu zavoláme, aby sme zistili, či je program pre teba vhodný. Ženy do skupiny osobne vyberám. Chcem sa ubezpečiť, že to, čo táto cesta ponúka je to, čo potrebuješ a očakávaš. Pokiaľ sa zhodneme na tom, že to nie je pre teba to pravé, nájdeme ti inú cestu.

Prečo zvoliť skupinový program?

Podstatne nižšia cena

Obdobná individuálna podpora 1:1 by ťa u mňa vyšla takmer trikrát drahšie.

Inšpirácia od ďalších žien

Niekto položí otázku ktorá by ti nenapadla, ale je to presne to, čo si potrebovala počuť.

Podpora skupiny

Získaš nové kamarátky, ktoré sú na rovnakej ceste ako ty a s ktorými sa budete vzájomne podporovať

Cena


9.000,- Kč alebo 399 €

6.000,- Kč
alebo 250 €

Počet voľných miest: 6

Môže ťa zaujímať:

Spoločné hovory raz týždenne budú trvať približne 90 minút.

Video lekcia bude dlhá cca 10 minút. Podľa toho, čo vyvstane, budeš možno chcieť venovať čas nejakému cvičeniu či zaradiť do každodenného života nové rituály.

Všetok čas, ktorý do programu investuješ, je investíciou do tvojej budúcnosti. 

Vo večerných hodinách v priebehu pracovného týždňa. Deň bude upresnený a zohľadní časové možnosti prvých prihlásených.

V tomto programe môžeš počítať s veľmi individuálnym prístupom a programom takmer šitým na mieru.

Ženy do programu osobne vyberám tak, aby vznikla podporujúca skupina. Zároveň viem, že dokážem vytvoriť bezpečný priestor pre zdieľanie. Môžeš mi veriť, že ak budem cítiť, že by ti skupina či program nevyhovovali, poviem ti to pri úvodnom hovore, ktorý prebehne po prihlásení.

Pokiaľ máš niekoľko rozštudovaných kurzov, rozumiem, že váhaš.

Tento program je šitý na mieru a preto z neho dostaneš práve to, čo v tomto období potrebuješ najviac. Udrží tvoju pozornosť zameranú na teba. Na to, čo v živote chceš vytvoriť. A pokiaľ niektorý z tvojich kúpených kurzov je teraz dôležitý, vďaka programu DESAŤKRÁT ho budeš schopná dokončiť.

desaťkrát

Nájdi a rozvíjaj svoju autentickú cestu podnikaním a životom.