Možno vás tiež niekedy trápila otázka, čo je vaším životným poslaním.
Čo je skutočným zmyslom vášho života a ako ho naplniť?
Ako svoj život nepremárniť?

Mňa tieto otázky sprevádzali niekoľko rokov. Asi preto teraz cítim potrebu zdieľať s vami, čo som sa v tomto smere naučila. 

_DSC0060

Začiatkom roku 2016 som urobila jeden z mnohých krokov za hranice svojej komfortnej zóny a začala som organizovať workshopy a živé stretnutia zamerané na "redizajn životného štýlu".

Redizajnom životného štýlu nazývam proces zmeny myslenia a jednania, kedy meníme svoj život podľa vlastných preferencií. Stávame sa aktívnym tvorcom svojho života. Vychádzam pri tom zo svojho štúdia psychológie i dlhoročného osobného rozvoja. 

Mojou hlavnou témou je vystupovanie zo zabehnutých koľají a nasledovanie životnej cesty, na ktorú nás pozýva hlas nášho srdca.

Nebolo pre mňa ľahké toto volanie počuť a už vôbec nie nasledovať. Bála som sa. Nedôverovala som mu. Zúfalo som potrebovala poznať cieľ. Nakoniec som sa mu podvolila. Cítim, že teraz je každý môj deň naplnený zámerom. Že všetko, čo robím, mi dáva zmysel.

Základným kameňom je poznanie seba samého a tvorba vlastnej životnej vízie - predobrazu svojho ideálneho života. 

Na začiatku stojí nápad, prvotná myšlienka, nejasná predstava. Alebo pocit. Môže to byť napríklad iba prachobyčajná nespokojnosť so stávajúcim stavom. Niečo je zle. Alebo je to túžba prejaviť naplno svoj skrytý potenciál. Pretože vnútorne cítime, že život by mal byť o niečom inom...


Vtedy je čas na

REDIZAJN ŽIVOTA :)


"Neříkal bych tomu  e-book. To, co Marta připravila, je ve skutečnosti kvalitní a velmi hodnotná kniha. Redizajn života obsahuje spoustu praktických cvičení a tipů a je velmi propracovaný. Pokud to dovolíte, může být pro vás velkým přínosem." 


Mgr. Jiří Hamerský | psycholog, lektor Enjoyingu a autor knihy Sedm poselství | www.enjoying.cz

Elektronická kniha Redizajn života je vlatne taký návod, manuál k tomu, ako si vytvoriť vlastnú mapu k naplnenému životu. 

Je určený tým, ktorí cítia, že sa v nich skrýva niečo viac. Nejaký neprejavený talent, vášeň, poslanie... Tým, ktorý s tým chcú konečne niečo urobiť.

Táto téma je pre nás taká dôležitá práve preto, že stavebným kameňom životného šťastia je poznanie vlastného životného zmyslu. Pocit, že vieme, kam smerujeme.

Každý z nás má potrebu svoj život naplniť. Nepremárniť ho.

Nech je Vám tento ebook sprievodcom a koučom. Napovie Vám,

 

 • Ako si určiť víziu
 • Aké praktické kroky urobiť
 • Aké podporné prostriedky využiť
 • Ako udržať zameranú pozornosť...

 

Dozviete sa oslobodzujúce pravdy, ktoré Vám na ceste pomôžu.

Zámerom je, aby ste po dočítaní a uplatnení uvedených informácií a cvičení, vedeli, kam smerujete. Aby ste mali jasný cieľ a konkrétne kroky k jeho naplneniu. Vyrobíte si vlastnú mapu a zároveň dostanete návod, ako ju používať.

Vedľajším efektom by malo byť zvýšenie vášho seba-vedomia a väčšie uvedomenie si v každodenných situáciách, že vy ste tvorcom vlastného života.

A ak naozaj vytrváte a nevzdáte to, tak aj splnenie Vášho sna a šťastnejší život. :)

Čo vás čaká?


 • 1

  Najprv presvedčíte svoj mozog, že to pôjde.

 • 2

  Následne začnete krok po kroku objavovať víziu vášho ideálneho života. Budete pátrať po najhlbších hodnotách, ktoré sa za ňou skrývajú a ukotvíte svoju motiváciu.

 • 3

  Potom upravíte svoje prostredie tak, aby váš zámer podporovalo a bolo vám nápomocné.

 • 4

  Nájdete vaše vlastné zdroje energie, pretože každá zmena si vyžaduje jej zvýšený výdaj.

 • 5

  Vytvoríte si konkrétny plán realizácie vašej vízie.

 • 6

  Nakoniec sa dozviete, ako si udržať zameranú pozornosť a dôjsť až do cieľa.

Rozoberieme si


 • Cyklus vzniku novej reality

 • Rôzne verzie budúcnosti

 • Hľadanie vízie a jej realizáciu

 • Tvorbu visionboardu

 • Tvorbu actionboardu

 • Tréning vďačnosti

 • Ako počuť hlas svojho srdca

 • Nutnú prípravu, než sa pustíte do realizácie svojho sna

 • Ako si udržať motiváciu a FOCUS

 • ... a mnoho ďalšieho

To všetko pomocou 31 praktických úloh a cvičení.

...na 82 stranách.

Cena  279- Kč

BONUSY

Súčasťou ebooku REDIZAJN ŽIVOTA sú aj nasledujúce cené materiály. 

eBook FOCUS:
Ako udržať zameranú pozornosť (4+4 kľúče)

Prečo je zameraná pozornosť tak dôležitá? Skutočne naplno nemôžeme robiť viac ako jedinú vec. Hovorí sa, že ten, kto naháňa 3 králikov, nechytí ani jedného. Pre mňa, ako človeka s tisícimi záujmami, bolo toto veľkou výzvou.

Našťastie som prišla na to, že aby sme uspeli v jednej oblasti, nemusíme sa všetkého ostatného vzdať. Stačí iba vedieť, ako pracovať s focusom.

eBook Visionboard Easy-Peasy

Tento 14-stránkový ebook je prehľadným popisom toho, ako môže taký visionboard (nástenka vízii a snov) vyzerať, ako pristupovať k jeho tvorbe a ako s ním ďalej pracovať. 

Pracovný zoznam - checklist

Aby ste mali prehľad v tom, ako plníte jednotlivé úlohy a koľko už máte hotovo :)

Ako knihu hodnotia čitatelia?


"E-book  „REDIZAJN ŽIVOTA“ se mi dostal do rukou v období, kdy jsem byla velmi nespokojená se svým životem. Chodila jsem do práce, která mne uživila, ale nedokázala jsem si představit, že ji budu dělat už napořád. Měla jsem touhu změnit svůj život, dělat práci, která mě bude naplňovat. Nevěděla jsem ale, CO dělat. Od mala jsem neměla žádné vysněné povolání, neměla jsem vyšší cíl, za kterým bych směřovala.

Tento e-book mi neřekl, jakou práci mám dělat, ani kam mají vést mé další kroky. E-book Marty mi ukázal, JAK to mám zjistit. Formou nejrůznějších cvičení mne navedl, jak se mám sama sebe zeptat a jak vyslyšet svou mysl, srdce a duši. Zjistila jsem také, jak je důležité naslouchat intuici, umět relaxovat, poslouchat své tělo, nebo si doma pořádně uklidit. ☺

Při čtení tohoto e-booku se přede mnou otevírala nová cesta. Můj život nabral jiný směr. Směr k vyššímu cíli, k uskutečnění vysněné vize."

Petra 


Lenka Bilkova"Člověk by si měl ve svém životě umět zodpovědět tři nejdůležitější otázky: "Kdo jsem? Kam jdu? Jak poznám, že tam jsem?".  A tento ebook vás na cestě k jejich zodpovězení bude spolehlivě a trpělivě provázet. Techniky v něm uvedené jsou v mé praxi kouče léty prověřené a fungují. Chcete-li se tedy ve svém životě posunout směrem ke své vizi, nečekejte na zítra." 

 

Mgr.Lenka Bílková | profesionální kouč, mentor, konzultant | www.lenkabilkova.cz

 


"E-book doporučuji všem lidem, kteří touží po změně ve svém životě a kteří hledají své poslání a uplatnění v životě. Doporučuji e-book jako šikovného praktického "rádce" všem lidem, kteří chtějí najít svou životní vizi, žít život svých snů a touží svou životní vizi rozvinout a uskutečnit ji v životě."

Miroslava Holasová | fotografie & grafický design | www.krasovhledy.cz

 danica_stvorec"Veľmi dobrý a praktický súhrn fungujúcich techník, ktoré – keď ich človek skutočne realizuje, nielen o nich číta alebo sníva – naozaj menia život. E-book považujem za vhodný najmä pre ľudí, ktorí už skúšali “pozitívne myslieť” či “vizualizovať budúcnosť” – a sklamane konštatujú, že žiadna zmena. Tu majú šancu odhaliť práve tú chybu, ktorú robia a tým nevedomky brzdia sami seba v rozvoji."" 

 

Danica Janiaková | vydavateľka a novinárka| www.klub50.sk - web pre ľudí zrelého veku

 


"Život je krátky. Asi to nie je najpozitívnejší úvod ale je to tak. Skôr či neskôr, takmer každý z nás stratí to čomu ja hovorím „ilúzia nesmrteľnosti“ a uvedomí si, že odkladať dôležité veci vo svojom živote na potom, na až raz „budem veľký“, nie je najmúdrejší spôsob ako prežiť svoj život.

Mnohí z nás nežijú taký život aký by sme chceli. Myslím si, že je to preto, lebo jeho tvorbe nevenujeme dostatočnú pozornosť a často tancujeme tak ako okolnosti pískajú. Bez toho, aby sme si vytvorili víziu, ktorú chceme žiť, sa podarí málokomu z nás žiť zmysluplný a tým pádom aj šťastný a naplňujúci život. A ak nevieme kam chceme dôjsť je asi jedno, ktorým smerom sa vydáme. Preto si myslím, že ak sa chceme niekam dostať potrebujeme mapu. Mapa každého z nás je jedinečná. A presne to mi dala tvoja kniha. Konkrétne, jasné a praktické rady ako si vytvoriť svoju vlastnú mapu k životu, ktorý chcem skutočne žiť.Erik Palko

Ako som písal na začiatku, život je krátky. A on nie je smutný ani tak fakt, že raz skončí. Oveľa smutnejší by bol fakt, keby sme ho prežili tak ako sme nechceli. Tak s tým poďme niečo urobiť :)"

Erik Palko | terapeut tradičnej čínskej medicíny, fyzioterapeut | www.erik-palko.cz


REDIZAJN ŽIVOTA


 

"Elektronická kniha Redizajn života je vlatne taký návod, manuál k tomu, ako si vytvoriť vlastnú mapu k naplnenému životu."


Cena:  279,- Kč

Bohužiaľ ebook práve nie je v predaji.

V tomto období so mnou viac rezonuje svoje vedomosti a skúsenosti zdieľať osobne.