November v znamení osobnostného rozvoja

Nie je nič lepšie, než tráviť čas s ľuďmi, ktorí sú naladení podobne ako vy. Takých ľudí môžete stretnúť kdekoľvek. Napríklad na ulici. Ale iba málokedy sa stane, že máte obaja čas a energiu vnímať toho druhého, rozpoznať, že je na rovnakej vlne a ešte k tomu naviazať spojenie, osloviť ho a stráviť spoločne kvalitný čas.

Preto je oveľa efektívnejšie zúčastniť sa nejakej organizovanej akcie, ktorá vás zaujíma.

Osobnostný rozvoj

Pokiaľ čítate tento blog, je veľká šanca, že sa zaoberáte osobnostným rozvojom. Možno ste introvert a ťažko sa zoznamujete. Alebo ste extrovert a nenecháte si újsť žiadnu príležitosť medziľudského kontaktu. Nech patríte do ktorejkoľvek skupiny, mohla by vás zaujať konferencia osobného rozvoja Rise and Shine: Rosteme společně. Témou tohoto ročníku je mozek vs. srdce.

Kto by niekedy nepremýšľal nad tým, ako medzi týmito dvomi silami dosiahnuť rovnováhy a nastoliť mier? Poďte sa inšpirovať na konferenciu už tento víkend 9.-10.11.2019 v Prahe. Viac o akcii sa dozviete tu>>

Mám rada ľudí, ktorí Rise and Shine tvoria. Robia to radi. Je to ich poslanie. Sú v tom pravdiví. A ja si ich za to vážim. Myslím to vážne, stojí za to tam ísť a stretnúť sa s nimi!

Sloboda

Domievam sa, že sloboda a osobnostný rozvoj jednotlivca spolu úzko súvisia. Prácou na sebe rozvíjame našu vnútornú slobodu. Ovšem môžeme podporiť i tú vonkajšiu, celospoločenskú. A to napríklad vďaka spolku Milion Chvilek. V sobotu 16.11. sa opäť stretne celá Česká republika v mene demokracie na Letnej >>

A pokračovať môžete v nedeľu napríklad tak, že si pripomeniete 17.november 1989 Sametovým posvícením – sprievod Prahou v gigantických maskách satiricky upozorňujúcich na problémy, s ktorými sa potýkame.

Ženskosť

Posledný deň v novembri sa ponesie v duchu ženskej energie a sily na Festivale Ženám. Tento festival pomáham zabezpečiť organizačne a na minulom ročníku som stretla hneď niekoľko spriaznených duší, ktoré teraz obohacujú môj život.

Preto, pokiaľ si žena, príjmi moje pozvanie na túto akciu 30.11.2019. Vďaka tomu, že festivalu pomáham, do trinásteho novembra mám k dispozícii 30 lístkov za zvýhodnenú cenu>>

Prikladám moju obľúbenú fotku z festivalu, ktorá krásne demonštruje ako sociálne siete dokážu deformovať realitu. JA stojím na pódiu a za mnou (POD pódiom) je mnoho známych ľudí, medzi inými osobnosťami napríklad miliardár Karel Janeček či Tamra Klusová. No jo, všetci sa prišli pozrieť na moju prednášku, že?… ;)

Rekapitulácia

Marta Štolfová

Fascinuje ma ľudská myseľ. Preto ma baví s ňou experimentovať. Som koučka a lektorka. Pomáham klientom prepisovať podvedomé vzorce. Rýchlo a efektívne.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *