Dokážeš viac!

Verím, že každý z nás má v sebe väčší potenciál, než aký sa doteraz prejavil. Pomáham ľuďom ho v sebe uvidieť a rozvíjať.

Milujem poznávanie. Fascinuje ma ľudská myseľ a nesmierne si užívam momenty, ktoré mi umožňujú v sebe naplno cítiť život. K tomuto prežívaniu mi pomohol polročný pobyt v dažďovom pralese, kde som sa cítila skutočne živá.

Pobyt tam vo mne zároveň ešte prehĺbil pocit povinnosti jednať zodpovedne voči našej planéte. Menej konzumu, viac čistého bytia v prítomnosti.

Od svojho návratu sa venujem rozvíjaniu ľudí formou koučingu, osobných konzultácií (ideálne v prírode) či ako lektorka na kurzoch, naživo i online. Vediem ľudí k tomu, aby vzali svoj život do vlastných rúk a tvorili ho podľa vlastných predstáv.

Mojou hlavnou témou je vystupovanie zo zabehnutých koľají a nasledovanie životnej cesty, ktorou nás vedie naša intuícia. Podporujem klientov na životnej križovatke. Prevádzam ich životnými zmenami a pomáham im nájsť ich vlastnú cestu, ktorú budú milovať.

Pozývam ťa do hlbín vlastnej mysle, k preskúmaniu tvojich nepoznaných možností.


Zodpovednosť k planéte

Osobnostný rozvoj

Zábava

V neposlednom rade som jednoducho človek. Žena. Nie neomylná. Neustále sa učiaca, často chybami a vďaka následnej reflexii.

Som introvert, ale so silnými extrovertnými momentami. V tímoch mám tendenciu zastávať rolu, ktorá tam chýba. Také lepidlo skupiny. Nie som typický bavič. Ale okrem zmyslu pre zodpovednosť mám i zmysel pre humor. Aspoň si to o sebe myslím... 

Domnievam sa, že jedným z mojich darov je vytvoriť bezpečné prostredie a atmosféru zdieľania, kde sa ľudia dokážu s ľahkosťou otvoriť. 


Životopis v kocke

  • Študovala som Vysokú školu ekonomickú v Prahe a Vysokú školu aplikovanej psychológie v Terezíne.
  • Po škole som pracovala ako projektové manažerka v IT odvetví.
  • V roku 2015 som začala písať blog.
  • Rok nato som zorganizovala svoje prvé workshopy so zameraním na osobnú víziu a vystúpila som na konferencii osobnostného rozvoja Rise&Shine
  • Následne som polovicu roku 2017 strávila v pralese na Sumatre, kde som viedla dobrovoľníkov pre environmentálnu organizáciu Spolek Prales dětem.
  • Po návrate som pracovala ako lektorka dlhodobých osobnostne rozvojových kurzov pre neziskovú organizáciu Attavena v Českých Budějoviciach.
  • Absolvovala som kurz koučingu u Markéty Hamrlovej v Brne. 
  • Začiatkom roku 2019 som si do života pritiahla úžasný domov neďaleko Prahy. 
  • Od novembra 2019 spolupracujem s nakladateľstvom DharmaGaia ako externý konzultant. 
  • Ďalšie moje aktuálne aktivity zahŕňajú tiež napríklad organizovanie festivalov: Festival Ženám a cestovateľký festival Letem Světem.

 

Marta, 12.1.2020