Skip to content

Vitajte!

Pokiaľ ste na tejto stránke, je to preto, že vás sem niekto priamo pozval. Ten niekto má osobnú skúsenosť s mojou prácou a domnieva sa, že by vám rozhovor so mnou mohol byť užitočný.

Moje meno je Marta Štolfová. Teší ma, že ste tu.

Čo je koučing

Pri definícii koučingu si pomôžem metaforou lekára. Za jedným pôjdete, keď vás bolia uši, za úplne iným, keď si zlomíte nohu. Nie je lekár ako lekár. Podobne je to aj s koučingom. Nie je kouč ako kouč. Každý používa iné metódy, preto vám popíšem, ako to robím ja. 

Všeobecne je koučing zameraný do budúcnosti a na pozitívnu zmenu v klientovom živote. Toho sa držím. Používam pri tom rôzne nástroje, ktoré pomáhajú klientovi dostať sa do kontaktu so svojou pravdou, čím získa väčšiu jasnosť pri rozhodovaní. Pomáham im vidieť to, čo sami nevidia a uvedomiť si na najhlbšej úrovni, po čom vlastne túžia. 

 

Čo čakať od jedného sedenia?

Mojim hlavným cieľom bude spojiť vás s vašim vnútrom a s vašou silou. Na konci sedenia budete posilnená a budete vidieť možnosti, ktoré ste predtým nevidela. Cieľom je aby ste boli slobodnejšia vo vašich ďalších krokoch a rozhodnutiach a celkovo získate väčšiu jasnosť a hlbšie pochopenie smej seba.

Ako to prebieha

1

Pokiaľ vás táto príležitosť oslovila, kliknite na tlačítko dole. To vás zavedie do rezervačného systému, kde si vyberiete termín. Do poznámky prosím uveďte, že prichádzate z Telfu.

2

Vo vybranom termíne sa spolu spojíme online cez Google Meet. Sedenie trvá približne jednu hodinu a podľa vášho výberu prebehne v češtine/slovenčine, angličtine alebo španielčine.

3

Budeme sa rozprávať, objavovať a vytvoríme priestor, kde môže prísť nejaké dôležité uvedomenie alebo nastať zmena.

Príprava

Na sedenie sa nemusíte nijako špeciálne pripravovať.

Pokiaľ chcete, môžete premýšľať nad tým, akú tému chcete prebrať.
Môžete sa tiež so mnou spojiť na LinkedIne.


Na sedení majte po ruke nejaký nápoj. Možno využijete papier a pero na poznámky. Môžu sa hodiť i kapesníky. 
Hlavne je dôležité, aby ste prišli otvorená možnosti, že vám to môže priniesť niečo dôležité.

To je všetko. Teším sa na vás.

Tato pozvánka platí pre termíny do konca augusta (srpna) 2022.

“Niekedy stačí jedno uvedomenie, ktoré je tým jedným dielikom do skladačky, ktorý vám chýbal. Zrazu celý obrázok dáva zmysel a vy pocítite úľavu.”

· Skúsenosti klientov ·

“Marta koučuje s přirozenosti sobě vlastní. Umí se na druhého hluboce naladit. Vede jej k vlastním odpovědím, které osvobozují a ukazují potenciál situace. Ze setkání s ní vždy odcházím s uklízenou hlavou a radostí v srdci.”

Adéla Dragounová, zdravotní sestra
~Praha, ČR~

“With Marta, I've found a way to go deeper into clarity and awareness. I experienced a shift in terms of courage to explore intense emotions. I have more clarity, more confidence, more desire and courage to explore dark zones that create discomfort for me. I have worked on the relationship with my mother, which was okay at the beginning and is now exciting. Thank you.”

Pat Simonini, music producer & coach
~Genoa, Italy~

“I experience Marta as a very professional, kind and mindful coach who has helped me arrive at extremely positive outcomes. She has worked with me in the role as a coach and as an accountability partner which has felt beautifully supportive and empowering.”

Ian Robertson, Senior HR Consultant for Learning and Development, City of Edinburgh Council, FCIPD (Fellow of the Chartered Institute for Personnel and Development)
~Edinburgh, UK~

“Jsem maminka dvou malých dětí a taky obyčejná holka, která se rozhodla jít si za svým snem, pracovat v oboru on-line marketingu. Ke službě Marty jsem se dostala tak nějak náhodou, byla to má první zkušenost v rámci služeb koučky, tudíž jsem neměla představu o tom, co mě čeká.

Msím upřímně říct, že mě Marta velmi pozitivně překvapila. Po hodině a půl jsem si dokázala zvědomit skutečnosti, které mě dlouhodobě brzdily v mnoha rozhodnutích v životě. Po rozhovoru jsem nabyla mnohem větší vnitřní sílu a energii posouvat své sny dál. Díky koučinku jsem sama v sobě našla jakýsi návod na to, jak se přiblížit tomu, co mě jako osobnost naplňuje. Uvědomila jsem si své strašáky někde vzadu ve své mysli, o kterých ač vím, nikdy jsem na nich nijak nepracovala.

Určitě můžu doporučit každému, kdo stojí před jakoukoliv životní situací, která vyžaduje také rozhodnutí. Rady a myšlenky, které mi Marta sdělila, si vybavuji i týden po tom, co jsem koučinkem prošla a budou mým průvodcem i do budoucna. Cítím zároveň více volnosti, sebevědomí a motivaci. Koučink s Martou byl pro mě hodně emotivním zážitkem, nikdy bych sama nedokázala nad svými rozhodnutími přemýšlet takto do hloubky. Doporučuji všem a cítím v její práci kus srdce.”

Markéta Vitásková, máma v on-line marketingu
~Vendryně, ČR~

Rezervujte si sedenie

Kliknite na tlačítko a rezervujte si svoj termín.

Máte otázku?

SPOJME SA