Skip to content

Vitajte!

Moje meno je Marta Štolfová.
Teší ma, že ste tu.

Toto sedenie vám daroval Telf.

čo je koučing?

Koučing je o partnerstve, podpore, novom úhle pohľadu. Je to proces podporujúci objavovanie vlastných odpovedí. Všeobecne je zameraný do budúcnosti a na pozitívnu zmenu. 

čo čakať od koučovacieho sedenia?

Mojim hlavným cieľom bude spojiť vás s vašim vnútrom a s vašou silou. Na konci sedenia budete posilnení a budete vidieť možnosti, ktoré ste predtým nevideli.

Budete slobodnejší vo vašich ďalších krokoch a rozhodnutiach, získate väčšiu jasnosť a hlbšie pochopenie samého seba či danej situácie.

“Niekedy stačí jedno uvedomenie, ktoré je tým jedným dielikom do skladačky, ktorý vám chýbal. Zrazu celý obrázok dáva zmysel a vy pocítite úľavu.”

Kedy prísť na koučing?

 • chcete sa zbaviť strachu z rozprávania v cudzom jazyku
 • chýba vám motivácia
 • stojíte pred nejakým rozhodnutím
 • uvažujete o zmene práce
 • chcete založiť alebo budovať svoje podnikania
 • v živote sa vám opakujú stále rovnaké scenáre
 • máte pocit, že na seba nemáte dosť času
 • cítite nespokojnosť v živote alebo nejakej jeho oblasti
 • chcete sa lepšie spoznať a porozumieť si

…alebo chcete skúsiť niečo nové

Kto bude vašim sprievodcom

Dobrý deň, volám sa Marta Štolfová a teší ma, že ste tu.

Od strednej školy sa zujímam od psychológiu a osobný rozvoj. Fascinuje ma, ako funguje naša myseľ i to, ako je naša psychika prepojená s našim telom.

Okrem toho milujem cestovanie, poznávanie cudzích kultúr a počúvanie rôznorodých životných príbehov.

Pracovala som v IT firme i vo veganskom bistre. Žila som v Prahe i v chatičke bez dverí v dažďovom pralese. Založila som vlastnú firmu a neuspela. Hľadala som svoju cestu a našla ju v koučovaní.

Bude mi cťou sprevádzať vás krajinami vašej mysle, spojiť vás s vašou vlastnou múdrosťou a pomôcť vám nájsť to, čo hľadáte.

Čo hovoria klienti:

Po koučinku jsem nabyla mnohem větší vnitřní sílu a energii posouvat své sny dál. Díky Martě jsem sama v sobě našla jakýsi návod na to, jak se přiblížit tomu, co mě jako osobnost naplňuje. Uvědomila jsem si své strašáky někde vzadu ve své mysli, o kterých ač vím, nikdy jsem na nich nijak nepracovala.
Určitě můžu doporučit každému, kdo stojí před jakoukoliv životní situací, která vyžaduje rozhodnutí. Rady a myšlenky, které mi Marta sdělila, budou mým průvodcem i do budoucna. Cítím více volnosti, sebevědomí a motivaci.
Markéta Vitásková
Marta mi pomohla napojit se na sebe samotnou a dodala odvahu jít do nepříjemné situace, kterou jsem potřebovala absolvovat pro dosažení svého cíle. Děkuju. Děkuju za dodání odvahy!
Andrea Chmielová
Marta koučuje s přirozenosti sobě vlastní. Umí se na druhého hluboce naladit. Vede jej k vlastním odpovědím, které osvobozují a ukazují potenciál situace. Ze setkání s ní vždy odcházím s uklizenou hlavou a radostí v srdci.
Adéla Dragounová
Marta mě provedla metodou NLP. Díky této metodě jsem si uvědomila své další kroky a hlavně – jaké chci aby bylo mé vnitřní nastavení, které mi pomůže na mé cestě, abych se neztratila v protichůdných informacích. Nyní jsem více vyrovnanější, a klidnější.
Libuše Šťastná

Môže vás zaujímať

Sedenie trvá klasicky 60 minút. Odporúčam však nechať si polhodinovú rezervu na konci. Pokiaľ budete potrebovať, môžeme sedenie i skrátiť. 

Na sedenie nie je potreba sa nijak zvlášť pripravovať. 

Bude fajn, ak budete mať pripravenú vodu a nerušené prostredie. Pokiaľ si radi píšete poznámky, oceníte papier a pero. 

 1. Vyberte si svoj termín
 2. Vo vybranom termíne sa spolu spojíme online cez Google Meet. Podľa vášho výberu prebehne v češtine/slovenčine, angličtine alebo španielčine. 

Mnoho ľudí sa bojí prísť na koučing, pretože má pocit, že bude “preberať svoje problémy s cudzím človekom”.

Nebojte sa. Koučing nehľadá, čo na vás nefunguje. Vychádza z predpokladu, že ste v poriadku a máte dostatočné vnútorné zdroje na zmenu, ktorú chcete dosiahnuť. Pomáha vám sa k týmto zdrojom dostať.

Máte otázku?